Przedszkole Roku 2014

Angielski 3h dziennie!

Angielski z Native Speakers

Żłobek

Serdecznie zapraszamy Państwa pociechy do Żłobka Anglojęzycznego „Mały Europejczyk” 

Anglojęzyczny Żłobek „Mały Europejczyk, działa przy naszym Anglojęzycznym Przedszkolu "Mały Europejczyk."  Jesteśmy żłobkiem w którym nasze dzieci uczą się tolerancji, szacunku, samodzielności, życia w przyjaźni. Naszym celem jest stymulacja wrodzonego intelektualnego potencjału dzieci, który jest nieograniczony.

Żłobek przyjmuje dzieci od 18 m-ca życia.

Nasze dzieciaczki bawią się i uczą według planu zajęć przedszkolnych najmłodszej grupy wiekowej w danym roku.

Co to oznacza?

Żłobek pracuje w godzinach 6.30- 17.00

Wszystkie zajęcia dodatkowe proponowane w Przedszkolu Anglojęzycznym „Mały Europejczyk” są przeznaczone również dla grupy żłobkowej. Czytaj więcej>>

Czesne w naszym żłobku wynosi 580 zł miesięcznie i obejmuje program podstawowy, zajęcia dodatkowe, język angielski oraz imprezy i wyjazdy ( wg. harmonogramu miesiąca, który znajduje się w zakładce aktualności/harmonogram miesiąca).

Wyżywienie 9,50 zł /dzień- czytaj więcej>>
W naszej placówce , na życzenie Rodzica, możliwe jest przygotowanie posiłków dla dzieci wymagających indywidualnego żywienia wg zaleceń lekarza alergologa i dietetyka.

Jak wypoczywamy po obiadku? - czytaj więcej>>

Anglojęzyczny Żłobek „Mały Europejczyk
ul. św. Anny 22
43-300 Bielsko-Biała
tel. 0 501 355 780

Żłobek został wpisany do rejestru działalności regulowanej żłobków i klubów dziecięcych prowadzonego przez Prezydenta Miasta Bielska-Białej w dniu 25.08.2014 roku pod numerem 16.