Przedszkole Roku 2014

Angielski 3h dziennie!

Angielski z Native Speakers

Posiłki

Właściwe odżywianie, szczególnie w młodym wieku jest bardzo ważne dla zdrowia naszych dzieci. Powinniśmy zadbać o to, aby już od najmłodszych lat przyswoiły sobie zasady zdrowego żywienia. Jednak ich nauka trwa długo i wymaga dużej cierpliwości.

Przedszkole, które odgrywa ogromną rolę w kształtowaniu różnych aspektów osobowości naszych dzieci, powinno także zapewnić im właściwy start w zakresie zdrowego odżywiania.

Nasze przedszkole dbając o odpowiednie wartości odżywcze podawanych posiłków, a także ich różnorodność, zapewnia dzieciom, dostosowane do ich potrzeb, odżywianie.
Warto zaznaczyć, że korzystamy z usług firmy wyspecjalizowanej w przygotowywaniu posiłków dla dzieci w wieku przedszkolnym.

Posiłki wydawane są o stałych porach, a nasi wychowankowie zachęcani są przez opiekunów, do zjadania i próbowania wszystkiego.
Warto pamiętać, że posiłki to także doskonała okazja do nauki zasad savoir-vivre`u spróbowania różnorodnych dań.

 

Cena posiłków:

Śniadanie – 2,80 zł; (np. zupa mleczna, kiełbaski, jajka, kolorowe kanapki z serem, wędliną, pomidorem, ogórkiem, mleko, herbata lub kakao)

Obiad – 6,50 zł ( składa się z dwóch dań – zupy i drugiego dania mięsnego lub jarskiego, surówki, kompotu z owoców, soków owocowych)

Podwieczorek – 2,70 zł ( np. drożdżówki lub ciasto, kanapki z serem, wędliną, dżemem, owoce, kompot, herbata, soki owocowe)

* W ciągu dnia dzieciom podawana jest woda.